Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 10-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Pasante prezervatyvai

Pasante yra populiariausi Anglijos prezervatyvai, parduodami daugiau nei 20 šalių. Daugiau nei pusė Didžiojoje Britanijoje parduodamų prezervatyvų yra Pasante. Kompanija veiklą pradėjo 2000 metais ir yra sparčiausiai auganti prezervatyvų kompanija Didžiojoje Britanijoje. Dėl savo inovatyvumo, aptarnavimo bei prezervatyvų kokybės Pasante užsitarnavo vienos geriausių prezervatyvų gamintojų vardą. Tai šeimos verslas, savo veiklą pradėjęs nuo pirmosios Didžiosios Britanijos prezervatyvų parduotuvės atidarymo 1992 metais. Pasante vadovas iki šiol laukia ir mielai atsako į kiekvieną kliento el. laišką.


 
Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias. Spauskite "Į krepšelį" prie norimos prekės.

 
 
Atsiliepimai

Sveiki, Na atsiuntimu likau patenkintas, nes nevėlavo ir viskas buvo laiku, o paslaugomis tikrai nenuvylėt, nes parduotuvėj kažkaip nejauku pirkti, o dabar su drauge galime vienas kitu pilnai džiaugtis :)) didelį didelį pliusa ir rekomendacija dedu už smagia dovanele kuri tikrai pradžiugino! :)

Lukas, Marijampolė
2014 rugsėjo 01 d.

Visi atsiliepimai

 
 
 
Ar žinojote?

Lubrikanto nenaudojimas yra pagrindinė prezervatyvų plyšimo priežastis. Keli kokybiško lubrikanto lašai smarkiai padidina malonumą ir prezervatyvo patikimumą.

Plačiau

 
 
 
Rekomendacijos