Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Spyglyz Tornadas prezervatyvas

Prezervatyvai Tornadas Kaktusas

Rekomenduoja: 47

Rekomenduoti
Specifikacija
Storis: 0,065 mm
Plotis: 52 mm
Ilgis: 180 mm
Pagaminta iš: Aukščiausios kokybės Latekso
Spalva: Skaidriai balta
Kvapas: Bekvapiai
Galiojimo laikas: 2023 11
Patikrinti: Elektroniškai, 100%
Sertifikatai: CE 0123; ISO 13485
Gamintojas: Shandong Ming Yuan Latex Co. Ltd pagal UAB "Nauja Era" užsakymą

Prezervatyvai Spyglyz Tornadas. Jau turbūt žinote, kad Spyglyz tai lietuviškas prezervatyvų prekinis ženklas. Tai trečias šio prekinio ženklo variantas - Tornadas. Nustebink savo partnerę(-į) Išskirtinių formų ir aukštos kokybės pirmuoju Lietuvos rinkoje Spyglyz Tornadas sargiu su specialiais latekso šereliais - spygliukais apsivijusiais lyg tornadas aplink prezervatyvą. Su Spyglyz Tornadas sargiu bus garantuota stipri stimuliacija Jūsų partnerei. ​Prezervatyvas Spyglyz Tornadas skirtas vaginaliniam naudojimui. Su sargiais Spyglyz garantuota intensyvi stimuliacija padės pajusti didesnį orgazmą. Spyglyz Tornadas sargis yra daugiau nei įprastai lubrikuotas. Papildomas lubrikantas suteikia geresnį slydimą, padidina saugumą. Kiekvienas Spyglyz prezervatyvas yra patikrintas elektroniniu būdu. Kiekvienas Spyglyz prezervatyvas supakuotas atskiroje dėžutėje. 

Spyglyz tornadas prezervatyvasŠiame paveikslėlyje pavaizduotas Spyglyz Tornadas prezervatyvo dalis su specialiais latekso šereliais - spygliukais, kurie lyg torandas apsiviję aplinkui visą sargį. Šereliai išdėstyti taip, kad maksimaliai stimuliuotų partnerę lytinių santykiu sueities metu.

Garantuojame mažiausia kaina tokio tipo prezervatyvo Lietuvoje! Mūsų komanda Sargiai.lt, t.y UAB "Nauja Era" dirba su prezervatyvais daugiau nei 6 metus. Spyglyz sargių gamintojas, mūsų partneris - yra daugumos gerai žinomų preikinių ženklų Europoje gamintojas. Spyglyz prezervatyvai yra gaminami iš aukščiausios kokybės latekso. Daugiau informacijos apie šį sargį www.spyglyz.lt

Pakuotėje yra 1 prezervatyvas

Spyglyz Tornadas sargis šviežiai iš fotosesijos :) prezervatyvas spyglyz tornadas

 

 
Atsiprašome, šios prekės laikinai neturime.
 


Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.