Kas prezervatyvams nutinka vasarą?

Vasara – atostogų, nerūpestingų pasilinksminimų, maudynių ir kelionių laikas. Tai laikas, kai kasdien gali tikėtis nuotykių, todėl greičiausiai šiuo metu pas kiekvieną vyrą piniginėje rastume po prezervatyvą ar kelis. Ir tai yra tiesiog puiku!

Prezervatyvai Vasara
Prezervatyvai Vasara

Juk prezervatyvas yra vienintelė apsaugos nuo nepageidaujamo nėštumo priemonė, kuri dar ir saugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Tačiau yra vienas bet… Ypač vasarą, esant karštiems orams ir didelei oro drėgmei, verta atkreipti dėmesį į tai, kaip ir kur laikote apsisaugojimo priemones. Kaip jau supratote, piniginė nėra tam tinkama vieta. Pateikiame kelias dažniausias prezervatyvų laikymo klaidas vasarą:

  • Jokiu metų laiku, o ypač vasarą nepatariame prezervatyvo nešiotis piniginėje ar kelnių kišenėje. Prezervatyvui glaudžiai liečiantis su kitu paviršiumi atsiranda trintis, kuri gali pažeisti prezervatyvo pakuotę ar net jį patį! Dar blogiau, jeigu pažeidimas yra nedidelis ir jo laiku nepastebite!
  • Nepatartina prezervatyvų laikyti ir automobilyje. Žinoma, tai labai patogu, juk tokiu būdu prezervatyvai visada keliauja su jumis ir jų neįmanoma pamiršti namuose. Tačiau vasaros metu temperatūra automobilyje gerokai šokinėja. Paliktas ant saulės automobilis įkaista ir tai kenkia ne tik pačiam prezervatyvui, bet ir lubrikantui, kuriuo jis suteptas. Jeigu netikite, pabandykite karštą dieną automobilyje palikti šokoladą ir pagalvokite, ar norite, kad tas pats nutiktų su jūsų apsiaugojimo priemonėmis!
  • Nereikėtų imtis ir kito kraštutinumo, nelaikykite prezervatyvų šaldytuve! Šaltis nepadės jam ilgiau išlikti kokybišku, tačiau temperatūrų svyravimai gali sutrumpinti jo galiojimo laiką.
  • Apskritai nepatariame prezervatyvų laikyti jokiose šiltose, drėgnose vietose, taip pat ten, kur jį gali paveikti tiesiogniai saulės spinduliai. Vasarą tokios salygos susidaro ne tik lauke, tačiau ir ant palangių, ant spintelių paviršių ir panašiose vietose, kurios dienos metu gali būti stipriai apšviestos saulės.

    prezervatyvai kur nelaikyti
    prezervatyvai-kur-nelaikyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *