Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Dažniausi klausimai

Kokie yra pristatymo būdai?

Užsakymus pristatome tokiais būdais:

 • Atsiimant arba apsiperkant Sargiai.lt parduotuvėje Vilniuje prie VCUP (per 5 min., I-IV: 10-19 val., V: 10-18 val.,VI: 11-18 val., nemokamai).
 • AKCIJA - į Itella Smartpost taškus pristatome (per 1-2 d.d., iki 19.99 € - 1,15 €, virš - nemokamai).
 • AKCIJA - Į DPD paštomatus (per 1-2 d.d., iki 19.99 € - 1,19 €, virš - nemokamai)
 • Į Omniva savitarnos paštomatus (per 1-2 d.d., iki 19.99 € - 1,59 €, virš - nemokamai). 
 • Į LP EXPRESS savitarnos paštomatus (per 1-2 d.d.,iki 19.99 € - 1,59 €, virš - nemokamai).
 • Lietuvos paštu iki namų durų (per 1-3 d.d., iki 19.99 € - 2,99 €, virš - nemokamai). Paštas iš mūsų paimamas antradieniais ir ketvirtadieniais.
 • Lietuvos paštu atsiimant pašte (per 1-3 d.d., iki 19.99€ - 2,99 €, virš - nemokamai).
 • Patogiuoju kurjeriu (per 1-2 d.d., dabar tik 2,79 € iki 25 €, virš - nemokamai).
 • Tarptautiniu oro paštu (Europoje per 4-7 d.d., tik 4,49 €).

Ar galiu apsipirkti tiesiog užėjęs į Sargiai.lt parduotuvę?

Žinoma! Sargiai.lt parduotuvę rasite priešais VCUP pagrindinį įėjimą, kitame pastate, adresu Konstitucijos pr. 12, Vilnius. Čia galite ne tik apsipirkti ar atsiimti savo siuntą, bet ir pasikonsultuoti Jums rūpimais klausimais apie prezervatyvus ir lubrikantus.

Ar galima siuntinį atsiimti pašte ar paštomatuose/terminaluose, nepristatant į namus?

Taip. galima. Pas mus galite pasirinkti visus Lietuvoje paštomatus, kuris tik Jums artimiausias ir patogiausias. Taip pat, vertiname Jūsų konfidencialumą, todėl pageidaujantiems Paštu užsakymą išsiunčiame kaip "iki pareikalavimo". Tokiu atveju į namus neatnešamas nei siuntinys, nei pranešimas apie siuntinį. Siuntinį atsiimate po 1-3 darbo dienų nuvykę į savo pašto skyrių. El. paštu atsiunčiame siuntos sekimo nuorodą, todėl visada žinote ar siuntinys jau atkeliavo į Jūsų paštą. Jei norite, kad siuntinys nebūtų atneštas į namus, užsakymo duomenų lange varnele pažymėkite "Nesiųskite į namus, atsiimsiu pašte", esančią ties "Lietuvos paštu".

Ar pristatote į užsienį?

Emigrantų patogumui tik už 4.49 € pristatome į bet kurį Europos kampelį per 4-7 darbo dienas. Norėdami pristatymo į užsienį, užsakymo duomenų lango laukelyje "Miestas (raj.)" pasirinkite "UŽSIENIS" ir sistema automatiškai parinks pristatymą "Tarptautiniu oro paštu".

Kokioje pakuotėje gausiu prekes?

Garantuojame visišką konfidencialumą. Prekes siunčiame tik tvirtose, nepermatomose ir niekuo neišsiskiriančiose siuntinių dėžutėse. Niekur neminime kas jų viduje, siuntėjas yra UAB "Nauja Era". Niekas, net kurjeriai ir pašto darbuotojai, nežino kas yra dėžučių viduje.

 

Kaip reikia atsiimti prekes iš Omnivos, DPD, Itella ar LP Express paštomato?

Visi žinome, kaip patogu yra atsiimti savo siuntą kada tu nori ir kur nori, bei atsiimti ją nesusitikus nei kurjerio, pašto darbuotojo ar pardavėjos. Jūsų patogumui prekes pristatome į pasirinktus Jums artimiausius Omnivos, DPD, Itella ar LP Express paštomatus ir DPD Pickup siuntų taškus. Visi siuntiniai visoje Lietuvoje pristatomi per 1-2 d.d. Į Omniva ir LP Express paštomatus pristatymas vyksta ir šeštadieniais (tik didieji Lietuvos miestai). Pasirinkus šiuos pristatymo būdus, kai Jūsų siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą ar Siuntų tašką, gausite SMS žinutę su kodu į savo nurodytą telefono numerį. Šį gautą kodą reikia suvesti/pateikti atsiimant siuntą. (Atminkite atsiimant siuntą per DPD Siuntų Taškus reikės Jūsų ID!). Nuo šiol norintiems atsiimti prekes paštomate ir mokėti kortele vietoje, jau galima tai padaryti visuose Omniva paštomatuose. Tiesiog užsakymo formoje, pasirinkite, kad mokėsite kortele/grynais atsiėmimo metu ir pasirinkite Jums patogiausią Omniva paštomatą iš sąrašo.

Kokie yra atsiskaitymo būdai?

Jūsų patogumui atsiskaityti galite visais būdais, taikomais el. prekyboje:

 • Grynais pinigais, atsiėmimo ar pristatymo metu. (Galimybė atsiskaityti grinais - Mūsų parduotuvėje, pristatant Kurjeriui, atsiimant Omniva paštomatuose + 1 EUR)
 • Per visų Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemas.
 • Kredito ir Debeto banko kortelėmis - NAUJIENA
 • Pavedimu į sąskaitą bet kuriame banke.
 • Spaudos kioskuose ir Maxima kasose.
 • Iš savo Paysera (Mokėjimai.lt) sąskaitos.
 • Pavedimais iš daugumos Europos šalių bankų.
 • Tarptautiniais mokėjimais.

Visos pirkimo taisyklės ir mūsų privatumo politika?

Mes žinome, kaip šiais laikais yra svarbu saugoti savo asmeninius duomenis bei suprasti kokius Jūsų duomenis ir kaip mes naudojame. Taigi, mes atvirai ir aiškiai viską aprašome mūsų privatumo politikoje čia - Sargiai.lt Privatumo Politika. Jeigu Jus domina grąžinimo sąlygos ir kiti pirkimo klausimai, viską smulkiai išdėstėmė čia - Sargiai.lt Pirkimo Taisyklės. 

Kviečiame išsamiai pamatyti kokioje pakuotėje ir kaip Jūs gausite savo prekes šiame mūsų trumpame video:

Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.