Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Durex prezervatyvai

Durex prezervatyvai yra populiariausi pasaulyje prezervatyvai. Durex šifruojasi kaip "Durability Reliability Excellence" (lietuviškai "Patvarumas Patikimumas Tobulumas"). Gaminami nuo 1929 metų, pagal aukščiausius standartus, tik iš geriausios kokybės žaliavų. Ypatingas dėmesys skiriamas prezervatyvų testavimui skirtingais būdais - jei vienas mėginys bent viename iš bandymų pripažįstamas netinkamu, iš gamyklos neišvežama visa partija (net iki 432'000 prezervatyvų).

Svarbi Informacija apie DUREX populiariausius prezervatyvus. 2016.08.01 Durex (Reckitt & Benckiser) ženkliai padidino Durex Elite, Durex Extra Safe, Durex Pleasuremax ir Durex Select Flavors kainas visoje Europoje. Didžiąją dalį pabrangimo mes absorbavome savo pajamų sąskaita, tačiau norint išlaikyti mūsų paslaugos kokybę, greitį esame priversti nežymiai (0,01-0,02€) padidinti šių produktų kainas. Šis pabrangimas liečia tik vienetais parduodamų jau minėtų Durex sargių kainas. Mes jau pastebime, kad kainos kyla ir kai kur net ženkliai internete ir paprastose prekybos vietose. Labai Jūsų prašome, būkite labai atsargūs pirkdami itin pigius Durex sargius internetu iš nežinomų pardavėjų. Mūsų patirtis rodo, kad kainų padidėjimo momentu itin padaugėja neorginalių Durex produktų ir apgaulių.

Naujausia informacija Apie Durex prekinį ženklą yra ta, kad Durex atsinaujina ir nuo 2020.01.01 palaipsniui keičia visų savo prezervatyvų dizainą. Primename, kad keičiasi tik sargio išvaizda, įpakavimas, bet patys prezervatyvai lieka tokie patys. Keičiasi kai kurios prezervatyvų dėžutės, keičiasi pats prezervatyvo įpakavimas... Kai pasikeitė įpakavimas , mes prie kiekvienos prekės atnaujiname informaciją ir apie tai pranešame savo klientams.

 

 

Rodyti:
Rikiuoti:

Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.