Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Mes ir mūsų garantijos

Mūsų prezervatyvų parduotuvė

Laukiame Jūsų Sargiai.lt prezervatyvų parduotuvėje priešais VCUP pagrindinį įėjimą. Čia galite apžiūrėti visą mūsų asortimentą, čia galite pasikonsultuoti Jums įvairiais rūpimais klausimais apie prezervatyvus bei lubrikantus ir čia galite, tiesiog apsipirkti ir atsiimti užsakytas prekes per kelias minutes.

Apie mus

Sargiai.lt pirmąjį pardavimą įvykdė 2012 sausio 17 d. Šią datą laikome Sargiai.lt gimtadieniu. Per šį trumpą laiką sunkaus ir nuoširdaus darbo dėka tapome greičiausiai augančia el. prezervatyvų parduotuve Lietuvoje ir vieni iš savo mažos rinkos lyderių. 2018 metais jau galime pasigirti tūrėdami net 20000 lojalių klientų, kurie mumis pasitiki ir neleidžia mums stovėti vietoje, o verčia tik tobūlėti. Taip pat, nuo 2016 metų prekiaujame sargiais ir lubrikantais Latvijoje - su prekiniu ženklu www.prezervativi.lv. Greitai tapome lyderiais ir šioje rinkoje. Su kolektyvu stengiamės, kad Sargiai.lt būtų patikima, geranoriška, nebrangi, tik kokybiškų prekių, geriausių prezervatyvų parduotuvė. Nesiekiame būti pigiausiais, siekiame būti geriausiais klientui. Mūsų galutinis tikslas – tapti pagrindine vieta, kurioje lietuviai perka prezervatyvus.

Pastebėjome, kad mūsų vartotojams labai svarbu žinoti, kad jie perka iš patikimos įmonės, parduotuvės. Tai mūsų kasdienybė ir mes viską darome ir žiūrime į mažiausias detales mūsų veikloje, kad perteikti šį pasitikėjimą. Siekiame, kad kiekvienas būsimos Sargiai.lt parduotuvės lankytojas jaustųsi lyg sargius pirkdamas iš malonios, patariančios vaistininkės, būtų užtikrintas saugiu bei konfidencialiu sargių pristatymu, atrastų naujų geresnių prezervatyvų rūšių, lengvai rastų norimą informaciją ir nepermokėtų už prekes. Norime visiems lietuviams padėti išvengti permokėjimo už kontracepciją, pateikti kokybiškesnių geriausių pasaulio prezervatyvų rūšių, apsisaugojimą prezervatyvais padaryti patogesniu. Sargiai.lt el. parduotuvėje sargius galima pirkti konfidencialiau, didesniais kiekiais, tik kartą ar kelis per metus. Sargiai.lt savo paslaugomis siekia propaguoti sveikesnį gyvenimo būdą - prezervatyvų naudojimą. Pažadu, kad mūsų maža komanda arba kaip mes vadiname save šeima, dėsime visas pastangas, kad Jūs galėtumėte patikimai, paprastai, greitai, pigiai, konfidencialiai ir svarbiausia maloniai įsigyti kokybiškų prezervatyvų ir lubrikantų.

Sargiai.lt savininkas ir vadovas,
Aidas Papreckis

Mūsų garantijos

Visada mažos kainos

Prekes vežame dideliais kiekiais, tiesiai iš pačių gamintojų arba didžiųjų pasaulio tiekėjų, įsikūrusių Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Italijoje, Slovėnijoje. Todėl galime pasiūlyti ypač mažas kainas. Mūsų kainos vienos mažiausių visoje Lietuvoje dar ir todėl, kad mūsų įmonė užsiema ir didmenine prezervatyvų ir lubrikantų prekyba ne tik Lietuvoje ir Latvijoje bet ir visoje Europoje. Jeigu Jus domina prekės dideliais kiekiais už itin geras kainas, prašome susisiekite su mumis - orders@sargiai.lt.

Tik sertifikuotos prekės

Prekiaujame tik originaliais, sertifikuotais prezervatyvais ir lubrikantais. Juos vežamės tik iš patikimų oficialių atstovų ar patvirtintų partnerių-platintojų. Visos mūsų parduodamos prekės yra originalios, sertifikuotos ir pažymėtos CE žymomis, patvirtinančiomis atitikimą Europos Sąjungos medicinos prietaisų saugumo reikalavimams. Visos prekės turi matomą galiojimo laiką ir pagaminimo identifikaciją LOT.

100% slaptumas ir saugumas

Garantuojame visišką slaptumą ir saugumą:

  • Prekes siunčiame tik tvirtose, nepermatomose ir niekuo neišsiskiriančiose siuntinių dėžutėse. Niekur neminime kas jų viduje, siuntėjas yra UAB "Nauja Era". Niekas, net kurjeriai ir pašto darbuotojai, nežino kas yra dėžučių viduje.
  • Prekes pristatome visais įmanomais būdais visoje Lietuvoje ir užsienyje. Pristatome į pasirinktus Jums artimiausius Omnivos, DPD ar LP Express paštomatus ir DPD Pickup siuntų taškai. Visi siuntiniai visoje Lietuvoje pristatomi per 1-2 d.d.  Pasirinkus šiuos pristatymo būdus, kai Jūsų siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą ar Siuntų tašką, gausite SMS su kodu, kurį reikia suvesti/pateikti atsiimant siuntą. (Atminkite atsiimant siuntą per DPD Siuntų Taškus reikės Jūsų ID!).
  • Pageidaujantiems užsakymą išsiunčiame kaip siuntą "iki pareikalavimo". Tokiu atveju į namus neatnešamas nei siuntinys, nei pranešimas apie siuntinį. Siuntinį atsiimate po 1-3 darbo dienų nuvykę į savo pašto skyrių. El. paštu atsiunčiame siuntos sekimo nuorodą, todėl visada žinote ar siuntinys jau atkeliavo į Jūsų paštą.
  • Prekes galite konfidencialiai atsiimti ir apmokėti ar apsipirkti Sargiai.lt parduotuvėje Vilniuje šalia VCUP. Atsiimant tereikės pasakyti užsakymo numerį arba savo vardą.
  • Jūsų patogumui ir saugumui galite atsiskaityti grynaisiais, mūsų parduotuvėje, Omniva paštomatuose arba pristatymo metu, tiesiog prie savo namų durų.
  • Duomenų saugumą užtikriname pažangiausiomis interneto technologijomis. Jūsų el. paštas ir visi kiti duomenys naudojami tik sklandžiam prekių pristatymui, jų niekada niekam neatskleidžiame ir nenaudojame kitiems tikslams. Daugiau apie mūsų pirkimo taisykles ar privatumo politiką skaitykite nuspaudę ant nuorodų.

Nemokamas pristatymas

Mažus užsakymus nuo 1,15 €, o didesnius - nemokamai pristatome įvairiais Jums patogiausiais būdais. Savo siuntinį galite atsiimti bet kuriame Omniva, Itella Smartpost, DPD arba LP Express savitarnos terminale (paštomate, kurie dirba 24/7) arba DPD „Pickup siuntų taške“ visoje Lietuvoje, pristatymas per 1-2 darbo dienas (net 98% siuntinių į Omniva, DPD, LP Express terminalus yra pristatomi jau kitą darbo dieną jeigu užsakymas pateikiamas iki 14.00 val.). Pristatome ir pirmenybiniu paštu, iki namų durų (nebent pageidaujate atsiimti pašte), į bet kurį Lietuvos kampelį, per 1-3 darbo dienas. Taip pat, bet kokio dydžio užsakymus nemokamai galite atsiimti Sargiai.lt parduotuvėje Vilniuje prie VCUP. Pristatome ir patogiuoju kurjeriu (tik 2,99 € užsakymams iki 25€, didesnius - nemokamai) bei emigrantams visame pasaulyje (4,49 €). Dabar galima atsiimti užsakymus Omniva terminaluose ir sumokėti vietoje kortele paštomate, tačiau už tai reikės mokėti papildomai 1 EUR, nes tai yra mokama Omniva paslauga, todėl mes patariame apmokėti internetu ir nemokėti už siuntimą išvis, arba mokėti tik 1,15 EUR - vienas mažiausių mokesčių už siuntimą visoje Lietuvoje.

Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.