Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Prezervatyvai Lovex Condoms 3in1 Delay

Prezervatyvai Lovex Condoms 3in1 Delay

Rekomenduoja: 101

Rekomenduoti
Specifikacija
Storis: 0,065 mm
Plotis: 52 mm
Ilgis: 180 mm
Pagaminta iš: Latekso
Spalva: Skaidrūs
Kvapas: Bekvapiai
Galiojimo laikas: 5 metai
Patikrinti: Elektroniškai, 100%
Sertifikatai: CE 01234, ISO 13485
Gamintojas: MedNet GmbH Borkstrasse 10, 48163 Muenster, Germany

Prezervatyvai Lovex Condoms 3in1 Delay - tai retas grublėto, uždelsiančio ir anatominės formos, kuri padeda lengviau užsidėti sargį, variantas! Lovex Condoms 3in1 - tai prezervatyvai padedantys orgazmą pasiekti vienu metu - atitolinantys vyro ejakuliaciją ir papildomai stimuliuojantys moterį. 10-30 min. prailgina meilės žaidimus ir stumuliuoja su specialiais iškilusiais taškeliais bei ranteliais. Iš vidaus sutepti 5% Benzokaino tepalu, kuris atitolina vyro ejakuliaciją. Šie prezervatyvai ypač pradžiugins kenčiančius nuo ankstyvos ejakuliacijos. Taip pat jų išskirtinė anatominė forma (platesnė vieta ties galvute) padės juos labai lengvai užsimauti.

Prezervatyvai Lovex Condoms tai didžiausia prezervatyvų naujiena Europoje. Tai nauji sargiai, kurie rinkai pristato tik pačius įdomiausius ir perkamiausius prezervatyvus. Lovex Condoms prezervatyvai yra gaminami tik iš kruopščiai atrinkto geriausio latekso. Šie prezervatyvai yra gaminami toje pačioje gamykloje kaip ir kai kurie Durex populiariausi prezervatyvai. Lovex Condoms sargiai neturi nemalonaus latekso kvapo, ko negalima pasakyti apie daugelį populiarių prezervatyvų prekinių ženklų. 

Prezervatyvo Lovex Condoms 3in1 Delay forma:

Naudodami šiuos prezervatyvus, nenurykite ir nelaižykite Benzokaino tepalo. Benzokainas yra anestetikas, dažnai naudojamas ejakuliaciją atitolinančiuose prezervatyvuose. Tinkamai naudojant, nėra nustatyta Benzokaino šalutinio poveikio, jis nesumažina prezervatyvo patikimumo ar dėvėjimo komforto. Nenustatyti, bet įmanomi laikini šalutiniai poveikiai: odos dirginimas, paraudimas, blyškumas arba padidėjęs jautrumas.

 

Turime sandėlyje

Žinote, kur pigiau? Praneškite!

 
Pristatymo terminai:
  • 5 min. - atsiimant parduotuvėje Vilniuje prie VCUP.
  • 1-2 d.d. -atsiimant Omniva/Itella/DPD/LP Express savitarnos terminaluose.
  • 1-2 d.d. - pristatant kurjeriu, visoje Lietuvoje.
  • 1-4 d.d. - pristatant Paštu į namus ar atsiimant pašte.


Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.