sekso pozos

7 būdai kuriais galėsite paįvairinti misionieriaus pozos seksą


Misionieriaus poza dažnai laikoma pačia nuobodžiausia, nes tai dažniausia sekso poza heteroseksualams. Ir tai tiesa! Bet ji mėgstama dar ir dėl to, jog mylintis išlaikomas akių kontaktas, galima pajausti partnerio kūno svorį virš savojo, partneris gali įsiskverbti giliai…labai giliai…ir na taip, kurgi mes baigėm?

O taip, taigi mylėkitės misionieriaus poza be jokios gėdos! O jeigu norite paįvairinti savo gyvenimą už miegamojo durų, mes turime jums septynis patarimus, kurie privers jus raudonuoti! Ir ne iš gėdos!

Prieš bandant naują pozą įsitikinkite, kad turite mėgstamiausią lubrikantą šalia.

1. Malonus pakilimas aukštyn

Jei jūsų partneris labai smulkus arba jums norisi labai gilaus įsiskverbimo yra paprastas triukas, kuris gali patobulinti standartinę misionieriaus pozą:  padėkite pagalvėlę po partnerio užpakaliu, kad pakeltumėte klubus aukščiau. Tai paprastas būdas žymiai pakeisiantis jūsų pojūčius.

2. Nuodėmingas malonumas atsistojus 

Jeigu jūsų partneris nori įsiskverbti stovint, jūs galite palengvinti jo darbą, jei atlošite nugarą. Be to, tai idealu įgyvendinti virtuvėje!

3. Murkianti katė

„Katės’’ (ang. CAT) poza reikalauja jūsų partnerio klubams atsidurti aukščiau, nei jūsiškiai. Kai jis įsiskverbs, leiskite jam pakėlus klubus liestis savo dubeniu prie jūsų klitorio. Jis gali sukti savo klubus ratu, pirmyn ir atgal; arba kairėn ir dešinėn – taip, kaip jums labiausiai patinka. Labai seksuali ir intymi poza, tinkama ilgam, aistringų bučinių pripildytam orgazmui. Murrr!

4. Skrydis į mėnulį

Prisimeni seną gerą žaidimą „Skrydis į mėnulį’’ žaidimą? Jūs turėtumėte atrodyti būtent taip! Pakelkite savo kojas taip, kad jos atsidurtų jums virš krūtinės ir paprašykite partnerio suimti jūsų kulkšnis, kol jis bandys įsiskverbti. Jūsų kojas partneris gali pabandyti sulenkti, spausti prie jūsų krūtinės, išskėsti ar pakelti į viršų – svarbiausia pabandyti atrasti daugiausiai malonumo sukeliančią padėtį. Kai bent vienas iš jūsų nesusilaikys nesudejavęs, žinosite kas laimėjo!

5. Užrakink ir pripildyk

Kai suspaudžiate kojas misionieriaus pozoje, staiga kiekvienas pojūtis sustiprėja. Tai kaip skonio stipriklis seksui, o jis ypač veikia, jeigu jūsų partneris negali pasigirti itin dideliu daikčiuku. Poza taip pat tikras išsigelbėjimams tingiems, nes ji suteikia kontrolės, nepriverčiant jūsų per daug judėti:  lėtai sukite savo klubus ratu ir pajusite malonumą, kuris privers jus abu eiti iš proto!

6. Man tavęs reikia, aš tavęs noriu

Remiantis daktarės Marta Meana tyrimais, teigiama, jog moteris labiausiai jaudina jaustis trokštamomis. Nėra geresnio būdo stebėti, kaip tavo partneris tavęs trokšta, nei matyti, kai jis bando pakelti tavo kojas virš savo pečių, kad galėtų į tave įsiskverbti tuoj pat. Šis misionieriaus pozos patobulinimas nustebins kaip giliai jis padeda įsiskverbti partneriui, o ypač, jei leisi jam suimti ir arčiau pritraukti tavo klubus.

7. Slaptas X

Jums pasisekė jeigu jūsų partneris yra gausiai apdovanotas, nes ši poza nevers partnerio labai giliai įsiskverbti. Įprastoje misionieriaus pozoje, leisk jam pasisukti 45˚ kampu, taip, kad jūsų kūnai suformtuotų X, tai leis jam įeiti į tave šoniniu kampu. Taip tu galėsi matyti karštą vaizdelį: jo nugarą ir užpakaliuką judant taip, kad abiems būtų itin karšta!