15 švelnių ir mielų poelgių, kurie leis pamaloninti ją mylintis lėtai ir švelniai 


 1. Švelniai pabučiuokite jos  jautrias kūno vieta apnuogintus pečius, kaklą ir nugarą.  Stenkitės pabučiuoti tas vietas, kuriose ji jaučiasi nesaugi, pavyzdžiui, pilvą ir šlaunis, kad parodytumėte, jog mylite kiekvieną jos vietą.
 2. Nurenginėkite drabužius vieną po kito lyg žavintis kiekviena jos kūno dalimi, Neskubėkite. Po to, kai nuvilksite jos marškinėlius apipilkite ją bučiniais ir taip kol ji liks visiškai nuoga.
 1. Žaiskite su jos plaukais. Užkiškite plaukus už ausies, glostykite juos ir leiskite pirštams užčiuopti jų galus.
 2. Laikykite ją už rankos, kol bučiuojatės ir net tada,  kai esate jos viduje. Viskas privers jaustis intymiau. Tai bus ne tik seksas, bet ir meilės ritualas.
 3. Masažuokite jos krūtis rankomis ir leiskite nykščiams švelniai sugriebti spenelius. Būkite švelnus. Elkitės su ja kaip su subtiliu meno kūriniu ir naudokite lėtus, minkštus judesius. Masažui naudokite masažinį aliejų arba lubrikantą.
 4. Neįeikite į ją greitai ir impulsyviai. Įsiskverbkite  į ją lėtai. Kaip galima lėčiau. Kuo ilgiau jūs lauksite, tuo daugiau ji norės jūsų.
 5. Žiūrėkite jai į akis, kad ji žinotų, jog mylite ją tiek, kiek mylite jos kūną. Nereikia ilgai spoksoti, kad pasidarytų baugu. Tiesiog įsitikinkite, kad labiau kreipiate žvilgsnį į jos akis, o ne į jos krūtis.
 6. Pirštų galiukais perbraukite per jos odą, nuo peties iki riešo arba nuo krūtinės iki pilvo. Šie lengvi, plunksniški prisilietimai sukels šiurpuliukus
 7. Šnabždėkite į ausį, kad pasakytumėte, kokia ji graži ir kad jūs beprotiškai ją mylite. Paaiškinkite, kad nėra kitos moters, su kuria mieliau dalintumėtės savo lova.
 8. Laikykite jos veidą rankose, kai atsilenkiate, kad ją pabučiuotumėte. Smulkinkite jos skruostus ir nykščiu perbraukite per apatinę lūpą.
 9. Kai bandysite ištraukti, nepamirškite to daryti lėtai ir švelniai, kad galėtumėte mėgautis, jums nereikia judėti greitai.
 10. Siekite jos klitoriaus  ir žaiskite su juo. Nejudėkite per greitai ir nedarykite per daug spaudimo. Tiesiog sukite ratu, kai pajusite savo lūpas prie jos.
 11. Šypsokitės, kai norėsis šypsotis, ir juokitės, jei norėsis juoktis. Leiskite jai pamatyti, kad suprantate, jog esate palaimintas, kad turite ją su savimi ir kad nuoširdžiai gerai leidžiate laiką.
 12. Jei norite sukurti nuotaiką paieškokite švelnios ir romantiškos muzikos ir paruoškite vyno sklidinas taures. Galite pabandyti partnerės odą pakutenti  plunksna.
 13. Kai abu patirsite orgazmus, neskubėkite apsirengti. Pabandykite ją paglostyti, prisiliesti savo oda prie jos. Tai bus fantastiškas jausmas, tad netruksite užmigti kartu.