valentinas

Dovanos Valentino dienai


Valentino dienos dovanos – tai mūsų meilės ir pagarbos savo antrajai pusei simboliai. Per šią šventę, įsimylėjėliai visą savo dėmesį skiria vienas kitam.

Kadangi norime jį arba ją nustebinti bei sužavėti, dažnai sunkiai sukame galvą ką čia tokio įdomesnio tądien padovanojus.

Pakabukai, papuošalai ar kitos brangios smulkmenos – jau tradicija tapę pasirinkimai, tačiau kodėl nepasistengus dar labiau ir padovanojus savo artimajam kažką unikalaus? Galbūt kažkuo galime ir palepinti?

Šiame straipsnyje aptarsime keletą paprastų, tačiau puikių dovanų įdėjų per valentino dieną.

Keletas įdomesnių dovanų idėjų valentino dienos proga

Daugelis žmonių bijo dovanoti kažką kitokio, nenorėdami suklysti ar nuvilti savo antrosios pusės. Tačiau bijoti neverta – svarbiausia parodyti pastangas kurias įdėjote ieškodami tos dovanos mylimam žmogui.

Galbūt jūsų dovanojamos dovanos valentino dienai gali pasižymėti ne tik brangumo, tačiau ir stipria romantikos potekste? Ši diena puikiai tinka ir praktiškoms dovanoms, apie kurias ir papasakosime.

Keletas įdomesnių dovanoti dalykų valentino dienos proga:

Praktiška dovana – visuomet geras sprendimas

Valentino diena puikiai tinka praktiškoms dovanoms, kurių nedovanojate kasdien. Viena tokių dovanų gali būti lubrikantų rinkinys,kuris puikiai tiks šiai dienai kaip staigmena prie pagrindinės dovanos.

Kartais kyla ginčų porose, kuris partneris turėtų pirkti apsaugines priemones, todėl ši dovana išspręs visus nesusipratimus. Jums liks tiesiog ramiai kartu mėgautis vakaru ir pamiršti visas problemas.

Puodelis – saugus, bet įdomus pasirinkimas

Puodelius naudojame kiekvieną dieną. Nuo karšto kavos ar arbatos puodelio atsikėlus ryte, atsigėrimo per pietų pertrauką darbe iki vakarinio puodelio per vakarienę.

Puodeliai, be jokios abejonės yra puiki dovana tinkanti visiems žmonėms nesvarbu kokie būtų jų pomėgiai ar gyvenimo būdas.

Valentino dienos dovanos neturėtų būti išimtis progai padovanoti puodelį. Internete gausu pardavėjų siūlančių tokias dovanas su įdomiais, kad net ir juokingais dizainais bei formomis, smagiais bei nuotaikingais užrašais.

Svarbiausia, žinoti, kas patiktų jūsų antrajai pusei pagal pomėgius. Žinoma, visada galima apsiriboti ir paprastu raudonos spalvos dizainu simbolizuojančiu meilę ir aistrą.

Apatinis trikotažas – rizikinga, bet romantiška dovana

Ko gero šios dovanos labiau tiktų dailiosios lyties atstovėms. Tai gali būti ne tik labai seksualus ir romantiškas valentino dienos elementas, tačiau ir aistrą simbolizuojanti dovana taip pat.

Svarbiausia ką reikia žinoti vyrams – tai savo partnerės dydžius ir sugebėti parinkti tokį rūbą kuris moteriai bus patogus ir jaukus nešioti

Žinoma, ši dovana gali būti ir rizikinga. Nebent esate 100% proc. įsitikinęs, jog jūsų draugei tokia dovana patiks valentino dienos proga ir ji jausis patogiai, geriau tokios nedovanoti.

Marškinėliai – puikus pasirinkimas simboliškai dovanai

Marškinėliai kaip valentino dienos dovanos taip pat yra pakankamai dažnai pasirenkamas variantas. Žinoma, norint nustebinti antrąją pusę čia reikės žymiai labiau pasistengti renkantis kokius marškinėlius nupirkti, nei pavyzdžiui pasirinkus įsigyti puodelį.

Pagalvokite apie savo “meilės” pomėgius, hobius, galbūt mėgstamus filmus ar muzikines grupes kurių marškinėliai būtų susiję su to žmogaus identitetu. Nupirkti kažką nesmagaus nenori niekas, na o poto šios valentino dovanos jam ar jai nešioti gali ir iš viso nebesinorėti.

Draugystės apyrankės – artumą simbolizuojanti dovana

Šios apyrankės pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo ne tik kaip draugystės , tačiau kartu ir labai rimtas meilės simbolis. Ši dovana bus paprasta ir nebrangi, tačiau kartu ir kiek įdomesnė nuvalkioti šokoladai ar gėlių puokštė.

Internete gausu pardavėjų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje galinčių pasiūlyti unikalaus dizaino bei kūrybos apyrankių variantų.

Pagalvokite kokias spalvas mėgstate jūs ir jūsų antroji pusė, tokiu būdu galėsite išrinkti dizainą kuris patiks jums abiems, o apyrankę galėsite nešioti visur kur norėsite.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme keletą įdomesnių dovanų įdėjų kurios puikiai tinka valentino dienos proga. Kai kurios iš jų – saugūs pasirinkimas dėl kurių galvos sukti per daug nereikia, kiti – rizikingesni, tačiau galinčios sukelti nenumaldomą aistrą valentino dienos proga.

Svarbiausia, žinoma, sugebėti parodyti rūpestį savo antrajai pusei.