Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Linksmi pokalbiai apie prezervatyvus

Pokalbiai apie prezervatyvus dažnai vis yra dar tabu tema mūsų visuomenėje. Tačiau verta išsilaisvinti iš Jus varžančių rėmų ir išmokti kalbėtis šia nejaukia tema. Prezervatyvai – vienintelė kontracepcijos priemonė patikimai sauganti ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų, tokių kaip ŽIV. Teisingas prezervatyvo pasirinkimas ir jo naudojimas stipriai padidina lytinių santykių saugumą, būtent todėl atvirai kalbėtis apie prezervatyvus ir dalintis savo turimomis žiniomis turėtų visi nuo įsimylėjėlių porų, draugių ir draugų iki tėvų su savo vaikais ar net mokytojų su mokiniais. Tačiau dažniausiai prireikus pasikalbėti tokiomis temomis darosi nejuokais nejauku. Ir be reikalo! Pokalbiai apie prezervatyvus nebūtinai turi būti rimti, mes norime griauti stereotipus ir pateikiame Jums keletą linksmų faktų apie prezervatyvus lengvai pokalbio pradžiai:

  • Visi Jūsų perkami prezervatyvai jau yra... panaudoti! Žinoma, tai daroma tik saugumo ir patikimumo sumetimais. Kiekvienas prezervatyvas yra „panaudojamas“ dar gamykloje, tačiau neverta nerimauti, prezervatyvus taip testuoja specialūs aparatai, kurie yra švarūs ir patikimi. Vaizdžiai tai galite pamatyti čia: Kaip gaminami prezervatyvai.
  • Mokslininkų nuomone, pirmieji prezervatyvai buvo naudojami senovės Egipte. Egiptiečiai prezervatyvams naudojo gyvūnų pūsles, žūvies odą, liną, gyvūnų odą ir šilką. Pagalvokite apie tai, kai kitą kartą lateksinis prezervatyvas Jums pasirodys per storas!
  • Prezervatyvai buvo plačiai naudojami JAV kariuomenėje. Ir visai ne tam, kam jūs galvojate! Pirmiausiai kariškiai prezervatyvus naudojo tam, kad apsaugotų savo ginklus nuo smėlio ir kitokio purvo. Taip pat jie buvo puiki talpa vandens atsargoms ar sausiems produktams gabenti, pasitarnauti kaip chirurginės pirštinės ar priemonė kraujavimui sustabdyti. Vis dėl to įtariame, kad kartais prezervatyvai buvo naudojami ir pagal paskirtį
  • „Durex“ kompanija atliko tyrimą ir nustatė, kad toli gražu ne visose šalyse prezervatyvai yra populiari apsisaugojimo priemonė. Net 34% Britų, 58% Čekų ir 70% Kinijos gyventojų nesinaudoja prezervatyvais (apie to pasekmes Kinijoje komentuoti turbūt nereikia...). O štai labiausiai savo lytine sveikata rūpinasi prancūzai, tik 9% jų leidžia sau nesinaudoti prezervatyvais.
  • Indijoje egzistuoja net naktinis klubas prezervatyvų tematika, čia viskas susiję su prezervatyvais. Interjeras, darbuotojų apranga, net ir grąža atiduodama prezervatyvų pakuotėmis arba kitomis, su saugiu seksu susijusiomis, smulkmenomis. O Jūs ar išdrįstumėte apsilankyti tokiame klube?Buvo laikai, kai JAV piliečiai prezervatyvą galėjo nusipirkti tik su gydytojo receptu. Tačiau gydytojai buvo supratingi ir išrašydavo receptų net ir tokiais atvejais, kai vyrai norėdavo pavyzdžiui apsilankyti viešnamyje. Vis dėl to, gydytojai buvo ne tokie supratingi moterims, joms receptai nebuvo išrašomi net ir tada, kai jos tiesiog norėjo apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Džiaugiamės, kad tie laikai praėjo!