Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Vyriško prezervatyvo naudojimo instrukcija

 

1.


Užsimaukite prezervatyvą tik tuo metu, kai varpa yra pilnoje arba dalinėje erekcijoje, bet prieš kontaktą su partneriu, nes dažnai sperma išsilieja ankstyvose erekcijos stadijose. Tai gali būti pastojimo arba infekcijos sukelėjas.

2.


Patikrinkite ar prezervatyvo įpakavimas nepažeistas. Atsargiai atplėškite įpakavimą, įsitikinkite, kad nepažeidėte prezervaryvo nagais arba papuošalais.

3.


Laikykite prezervatyvo galvutę pirštais, įsitikinkite, kad prezervatyvas yra tinkamoje užmovimui padėtyje. Tai padės išleisti orą, kuris gali sukelti prezervatyvo plyšimą.

4.


Naudodami kitą ranką užmaukite prezervatyvą visu varpos ilgiu, vis dar laikydami galvutę. Įsitikinkite, kad prezervatyvas savo vietoje sueities metu. Jei akto metu jis plyšo ar nusmuko užsimaukite naują prieš tęsiant sueitį.

5.Po ejakuliacijos įsitikinkite ar prezervatyvas yra tinkamai užmautas. Tik kai varpa nusileidžia galite nusimauti prezervatyvą. Įsitikinkite, jog numaudami prezervatyvą laikote varpą toliau nuo makšties.

6.


Pasinaudojus prezervatyvu išmesk jį į šiukšliadėžę, prieš tai suvyniodamas į popierinę nosinaitę. JOKIU BŪDU nemesk į tualetą.

 

Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.