Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Dažniausios prezervatyvų plyšimo priežastys

Plyšęs prezervatyas gali nejuokais išgąsdinti. Kad taip nenutiktų, norime supažindinti Jus su dažniausiomis jo plyšimo priežastimis. Reikia pripažinti, kad pagrindinė šios problemos priežastis yra ne patys prezervatyvai, o netinkamas jų naudojimas, todėl linkime Jums nedaryti šių klaidų:

Lubrikanto nenaudojimas. Naudojant prezervatyvą dažnai pritrūksta drėgnumo ir slidumo. Keli kokybiško lubrikanto lašai sudrėkina ir padidina ne tik malonumą, bet ir prezervatyvo patikimumą. Tačiau reikėtų vengti aliejaus pagrindu pagamintų lubrikantų ir kremų, nes jie gali pažeisti prezervatyvus iš latekso. Visi mūsų parduotuvėje parduodami lubrikantai yra pagaminti vandens arba silikono pagrindu, todėl puikiai tinkami naudojimui su prezervatyvais.

Prezervatyvo laikymas kišenėje ar piniginėje. Nešiojant prezervatyvą kišenėje ar piniginėje tarp jo ir kito paviršiaus gali atsrasti trintis, kuri pažeidžia pakuotę ir patį prezervatyvą. Taip pat nepatartina jo laikyti šiltose, drėgnose vietose ar palikti ten, kur prezervatyvą gali paveikti tiesiogniai saulės spinduliai.

prezervatyvas-kiseneje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Netinkamo dydžio prezervatyvo naudojimas. Netinkamas prezervatyvo dydis yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl jis plyšta ar nusmunka. Per mažas prezervatyvas gali trukdyti išlaikyti erekciją ir padidinti plyštimo tikimybę, tuo tarpu iš per didelio gali ištekėti sperma. Standartinių prezervatyvų plotis siekia 54mm, o ilgis 185mm, tačiau mes puikiai surpantame, kad kiekvienas vyras yra individualus, todėl savo parduotuvėje siūlome platų įvairių dydžių prezervatyvų pasirinkimą. Tinkamai parinktas prezervatyvas padidins ne tik jautrumą, bet ir patogumą bei saugumą.

prezervatyvas-dydis-bananas

 

 

 

 

 

 

 

Galiojimo laiko, nurodyto ant pakuotės, nepaisymas. Galiojimo laikas tam ir nurodomas, kad jo būtų laikomasi, todėl visada pasitikrinkite, kas parašyta ant prezervatyvo įpakavimo ir nenaudokite pasenusių apsaugų.

prezervatyvo-galiojimo-laikas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oras prezervatyve. Kartais taip nutinka, kad maunantis prezervatyvą jo galiuke lieka oro, todėl prieš maunant prezervatyvą būtina pirštais suspausti jo galiuką. Nei rezervuare spermai, nei tarp odos ir prezervatyvo neturi būti jokio oro – tai tikrai labai dažna jo plyšimo priežastis.

prezervatyvo naudojimas be oro

 

 

 

 

 

 

 

Analiniam seksui naudojamas įprastas prezervatyvas. Analiniam seksui skirti specialiūs, tvirtesni bei daugiau lubrikuoti prezervatyvai. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti būtent analiniam seksui rekomenduojamų prezervatyvų. Taip pat nepamirškite ir pakankamo kiekio kokybiško lubrikanto.

Pakuotės atidarymas dantimis. Atplėšdami prezertvatyvo pakuotę dantimis gal ir atrodysite erotiškai, tačiau saugumo tai tikrai nepridės. Taip pat pakuotės nepatartina atidarinėti žirklėmis ar kitais aštriais daiktais. Tą reikia daryti švelniai, kruopčiai ir atsargiai, be to, pageidautina, šviesoje. Tamsoje, apčiuopomis atidarinėjant prezervatyvo pakuotę didėja rizika jį pažeisti.

prezervatyvas-dantys

 

Dviejų prezervatyvų naudojimas. Ir ko tik žmonės neprisigalvoja vardant saugumo – kartais manoma, kad naudojant du prezervatyvus vienu metu apsauga padvigubėja. Iš tiesų yra atvirkščiai, kadangi prezervatyvų paviršiams trinantis vienam į kitą prezervatyvo plyšimo tikimybė tik išauga.

Pakartotinas prezervatyvo naudojimas. Pakartotinai maunant prezervatyvą (pavyzdžiui, jeigu erekcija nuslopo dar nepasiekus ejakuliacijos) ar net per ilgai jį naudojant (jeigu lytinis kontaktas trunka ilgiau nei 30 minučių), prezervatyvo patikimumo lygis sumažėja ir tikimybė jam suplyšti išauga. Todėl ilgiau užtrukus lytiniam kontaktui ar nuslopus erekcijai rekomenduotina seną prezervatyvą pakeisti nauju.

Naujena - Prezervatyvų Skaičiuoklė: Įvesk savo duomenis ir rask sau tinkamiausius prezervatyvus.  

Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.