Turite klausimų? 8 661 40000

Mielai atsakysime I-V: 10-19 val., VI: 11-17 val. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Moteriško prezervatyvo naudojimo instrukcija [FOTO ir VIDEO]

Kaip ir vyriški, moteriški prezervatyvai skirti naudoti tik vieną kartą. Nenaudokite moteriško ir vyriško prezervatyvų vienu metu, nes susidariusi trintis juos gali pažeisti.

Atsargiai atplėškite įpakavimą, nenaudokite peilio ar žirklių. Išorinis žiedas (viršuje) dengia plotą aplink makštį, vidinis žiedas (apačioje) išlaiko apvalkalą savo vietoje akto metu.

Laikydami apvalkalą ties uždaru galu suimkite vidinį žiedą ir suspauskite pirštais. Prezervatyvas turi tapti ilgas ir siauras.

Pasirinkite sau padogią įstatymo padėtį. Galite pakelti koją, pritūpti ar atsigulti.

Švelniai įstatykite prezervatyvą. Turėtumėte jausti kaip vidinis žiedas kyla į viršų. Įkiškite pirštą į prezervatyvą ir stumkite vidinį žiedą kiek galite giliau. Išorinis žiedas turi likti makšties išorėje.

Prezervatyvas yra paruoštas naudojimui. Pradėdami aktą, švelniai įstatykite partnerio varpą, įsitikinkite, jog ji nėra tarp makšties bei prezervatyvo likusioje erdvėje.

Po akto švelniai pasukite ir patraukite prezervatyvą. Išmeskite įvinioję į popierinę nosinaitę. JOKIU BŪDU nemeskite į tualetą.

Kviečiame gyvai ir išsamiai pamatyti kaip reikia naudoti moteriškus prezervatyvus. Geriau kartą pamatyti nei 1000 kartų išgirsti. :)

Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.